SOFFBORD, svärtade ben, Treman, 1950-tal.

325445. SOFFBORD, svärtade ben, Treman, 1950-tal.

Höjd 54
Längd 124 cm
Bredd 57 cm.

Bruksslitage
Skav, vattenringar och missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54
Längd 124 cm
Bredd 57 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 889