MATTA, röllakan, mönster 2048 "Stamsjön", Ingegerd Silow, 200 x 140 cm.

325393. MATTA, röllakan, mönster 2048 "Stamsjön", Ingegerd Silow, 200 x 140 cm.

Signerad IS, etikettmärkt AXECO Svenska AB.

Slitage, flera fläckar, fransen trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 174