GITARR, Suzuki No 701, Japan.

GITARR, Suzuki No 701, Japan.
325263. GITARR, Suzuki No 701, Japan.

Etikettmärkt invändigt. Kommer med mjukt fodral. Total längd ca 100 cm.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 4 727