STRINGHYLLA samt HATTHYLLA, 1900-talets första hälft/mitt.

325254. STRINGHYLLA samt HATTHYLLA, 1900-talets första hälft/mitt.

Stringhylla: "BFB-hyllan", Stockholm. Gavellängd 77 cm, hyllängd 78 cm.
Hatthylla, funkis, längd 116 cm.

Slitage, repor, märken, fanérskador på hyllorna. Nedre delarna av väggfästena på hatthyllan är avsågade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 955