KLÄNNINGAR, 15 st, BLUSAR/TOPPAR, 8 st, KJOLAR, 3 st, DRÄKTER, 2 st, KAVAJ, KAPPA, FÖRKLÄDE samt BADROCK.

325235. KLÄNNINGAR, 15 st, BLUSAR/TOPPAR, 8 st, KJOLAR, 3 st, DRÄKTER, 2 st, KAVAJ, KAPPA, FÖRKLÄDE samt BADROCK.

I blandade storlekar, mestadels omärkta.
Bland annat i frotté.

3 st konfektionskartonger medföljer.

Slitage, skador, fläckar, delvis gulnad textil, delvis hemmasydda, delvis möjligen omsydda, kartonger med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat i frotté.

Antal besök: 1 148