HERRSNEAKERS, Adidas Climacool, 2000-tal.

3251805. HERRSNEAKERS, Adidas Climacool, 2000-tal.

Storlek US 8, UK7 172, FR 41 1/3.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 996