TRÄHYVEL, "Rubank", trä, signerad.

3251047. TRÄHYVEL, "Rubank", trä, signerad.

Mått ca 8x69 cm, höjd ca 7,5 cm
Höjd inkl. handtag ca 18 cm.

Ålders- och bruksslitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. handtag ca 18 cm.

Antal besök: 1 313