KANDELABER, 9-armad, smide, 1900-tal.

325076. KANDELABER, 9-armad, smide, 1900-tal.

40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 409