12 kaffeskedar med bl.a. dekor av blommor
Stämplade GEWE, M (Malmö), svensk kattfot, S, Y8 (1949)
4 kaffeskedar, modell Prins Albert
Stämplade GAB, M, svensk kattfot, S varav
3 stämplade O9 (1968) och 1 stämplad P9 (1965)
2 matskedar, modell Olga
Stämplade GAB, svensk kattfot, S, N9 (1963).
Bruksskick.
2 matskedar, modell Olga
Bruksskick.