Bl a pärlarbetn, emaljarbeten, spelkort, spåkort, souvenirer från Stockholmsutställningen 1930 och Stockholmsutställningen 1897 samt nålmärke från Parisutställningen 1937.
Slitage och skador.
Slitage och skador.