VAS, Majolika, 1900-talets första hälft.

324944. VAS, Majolika, 1900-talets första hälft.

Höjd 36,5 cm.

Åldersslitage.
Krackelering finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36,5 cm.

Åldersslitage.
Krackelering finnes.

Antal besök: 547