LUTA, Alfred Brock, Stockholm, Nr 150, 1908.

324920. LUTA, Alfred Brock, Stockholm, Nr 150, 1908.

Kommer med diverse strängar samt i originalfodral. Invändig etikettmärkning. Enligt invändig etikett renoverad 1980. Total längd ca 109 cm.

Slitage, renoverad. Sprickor. Väska med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 899