FIGURINER, lergods, delvis förgyllda, 2 stycken, Kina, 1800-1900-tal.

324903. FIGURINER, lergods, delvis förgyllda, 2 stycken, Kina, 1800-1900-tal.

Höjd 30,5 respektive 31 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30,5 respektive 31 cm.

Skador och lagningar.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 814