MATTA, rölakan, omkring 1950/60-tal. signerad L. ca. 250x181 cm.

324870. MATTA, rölakan, omkring 1950/60-tal. signerad L. ca. 250x181 cm.

Geometriskt mönster.

Slitage, fläckar. fransar borta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometriskt mönster.

Antal besök: 2 048