Skäktknivar 2 st, daterade 1875. Trägubbar, 2 st. Figut med gungfunktion, plåt. Emaljskylt, märkt Liv-Thule agentur, 18x39 cm. Datumtavla, Trygg Hansa. Kopparlock.
Slitage.