TÄNDARE, 5 st, Zippo, amerikanska marinen, 1900-tal.

324836. TÄNDARE, 5 st, Zippo, amerikanska marinen, 1900-tal.

Mässing, i fodral, U.S.S Spruance (DD-963)
Vitmetall,
U.S.S Midway CV 41
U-S.S Lake champlain CG-57
U.S.S Rushmore LSD 47, förseglad
U.S.S Thach FFG-43, med inskription 1988, From commanding officer USS Thach (FFG-43).

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmetall,
U.S.S Midway CV 41
U-S.S Lake champlain CG-57

Bruksskick.

Antal besök: 989