TÄNDARE, 5 st, Zippo, amerikanska marinen, 1900-tal.

324832. TÄNDARE, 5 st, Zippo, amerikanska marinen, 1900-tal.

Svärtad metall
U.S.S Virginia CGN-38
U.S.S William H. Standley CG-32
U.S.S Valley Forge CG-50
U.S.S Caron DD-970
U.S.S Comte de Grasse DD-974.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svärtad metall
U.S.S Virginia CGN-38
U.S.S Valley Forge CG-50
U.S.S Caron DD-970
U.S.S Comte de Grasse DD-974.

Bruksskick.

Antal besök: 1 472