KLÄNNINGAR, 11 st, BLUSAR/TOPPAR, 12 st, DRÄKTER, 3 st, samt KAVAJ.

324822. KLÄNNINGAR, 11 st, BLUSAR/TOPPAR, 12 st, DRÄKTER, 3 st, samt KAVAJ.

Mestadels i storlekarna 40-42.
Bland annat Citymodeller, Lapidus och Saléns.

Slitage, skador, fläckar, delvis gulnad textil, delvis möjligen omsydda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 348