GOLVUR, Stjärnsund, märkt C.J Trång, 1800-tal.

32482. GOLVUR, Stjärnsund, märkt C.J Trång, 1800-tal.

Lod och pendel finns, höjd 203 cm.

Slitage, renoverat och kompletterat, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 989