ERLING ÄRLINGSSON. Blandteknik, signerad och daterad 1965.

324810. ERLING ÄRLINGSSON. Blandteknik, signerad och daterad 1965.

Fåglar över sjö.
Ca. 10x15 cm.

Ej examinerad ur ram.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåglar över sjö.
Ca. 10x15 cm.

Ej examinerad ur ram.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Antal besök: 955