VEVGRAMMOFON, Primaphonic, Thorens No 15, 1900-talets första hälft.

324778. VEVGRAMMOFON, Primaphonic, Thorens No 15, 1900-talets första hälft.

Med skruv för att reglera skivhastighet samt stopfunktion. Innbyggd högtalare. Längd 41,5, bredd 41,5, höjd 28,5 cm.

Bruksslitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 618