MINIATYRSKÅLAR, glas, 2 st, Bertil Vallin, signerade.

324755. MINIATYRSKÅLAR, glas, 2 st, Bertil Vallin, signerade.

Skål med spräcklig glasmassa i gultbrunt och blått
Höjd 4,5 cm
Signerad B Vallin 58010
Skål med nedvikt brätte, brunfläckig på vit glasmassa
Höjd 4 cm
Signerad Boda B Vallin 97643.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4,5 cm
Signerad B Vallin 58010
Höjd 4 cm
Signerad Boda B Vallin 97643.

Bruksskick.

Antal besök: 1 296