Skål med spräcklig glasmassa i gultbrunt och blått
Höjd 4,5 cm
Signerad B Vallin 58010
Skål med nedvikt brätte, brunfläckig på vit glasmassa
Höjd 4 cm
Signerad Boda B Vallin 97643.
Bruksskick.
Höjd 4,5 cm
Signerad B Vallin 58010
Höjd 4 cm
Signerad Boda B Vallin 97643.
Bruksskick.