SKRIVBORD, 1800/1900-tal.

SKRIVBORD, 1800/1900-tal.
324753. SKRIVBORD, 1800/1900-tal.

Fotavslut i form av lejontassar, två skrivskivor. Längd 156 bredd 84 höjd 75 cm.

Slitage, fläckar, sprickor. fanerskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 734