PARTI, 3 delar, fat, gallerskål och lockask, Herend.

324749. PARTI, 3 delar, fat, gallerskål och lockask, Herend.

Snäckfat med genombruten hänkel , längd 16,5 cm
Gallerskål, 73721AV
Diameter 11,5 cm
Lockask, 6037/ET.N
Höjd 4 cm
Stämplade Herend, Hungary, Handpainted.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gallerskål, 73721AV
Diameter 11,5 cm
Lockask, 6037/ET.N
Höjd 4 cm

Bruksskick.

Antal besök: 1 131