SKÄNK, ek, tudorstil, Old Charm Furnitures, 1900-talets andra hälft.

324746. SKÄNK, ek, tudorstil, Old Charm Furnitures, 1900-talets andra hälft.

Längd 186, bredd 48, höjd 88 cm.

Bruksslitage, ett draghandtag löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 224