GLASSERVIS, 81 delar, Hovmantorp, 1900-tal.

32468. GLASSERVIS, 81 delar, Hovmantorp, 1900-tal.

Bestående av: 12 rödvinsglas, 12 vitvinsglas, 12 starkvinsglas, 12 likörglas, 10 snapsglas, 11 selterglas, 12 grogglas.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 329