KANNOR samt STOP, 7 st, keramik, 1900-tal.

324639. KANNOR samt STOP, 7 st, keramik, 1900-tal.

Bl.a Avon, Burleigh, Arthur Wood, England.
Högsta höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 955