PARTI ORIENTALISKT, 6 delar.

PARTI ORIENTALISKT, 6 delar.
324637. PARTI ORIENTALISKT, 6 delar.

3 Solfjädrar, längd (utfällda) ca 30 - 36 cm
2 lackskrin, längd ca 25 - 30,5 cm
1 visitkortsfodral, skuret i trä, ca 11 x 7 cm.

Slitage, skador samt lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador samt lagning.

Antal besök: 862