3 Solfjädrar, längd (utfällda) ca 30 - 36 cm
2 lackskrin, längd ca 25 - 30,5 cm
1 visitkortsfodral, skuret i trä, ca 11 x 7 cm.
Slitage, skador samt lagning.
Slitage, skador samt lagning.