METALL, 6 delar, bl a WMF och C G Hallberg, tidigt 1900-tal.

324600. METALL, 6 delar, bl a WMF och C G Hallberg, tidigt 1900-tal.

Fotoställ, C G Hallberg, höjd 18,5 cm
Ram, jugend, höjd 18 cm
Fat, jugend, längd ca 12,5 cm
Fickursställ, jugend, höjd 8 cm
Fat, längd 11 cm
Sticka med hornbärande manshuvud, längd ca 22,5 cm.

Slitage. Ett fat med gravyr. Ram saknar glas. Sticka möjligen ej komplett samt med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram, jugend, höjd 18 cm
Fat, jugend, längd ca 12,5 cm
Fat, längd 11 cm

Antal besök: 1 109