SKULPTUR samt BOKSTÖD, 3 st, metall, 1900-tal.

324586. SKULPTUR samt BOKSTÖD, 3 st, metall, 1900-tal.

Replik av "Hamnarbetaren", Constantin Meunier, höjd 22 cm.
Ett par bokstöd, gjutjärn, höjd 18 cm.

Bruksslitage. Skulpturens sockel lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 408