PARTI GLAS, 10 delar, grogglas, "Elon", Edvin Ollers, Kosta, 1930-tal.

324561. PARTI GLAS, 10 delar, grogglas, "Elon", Edvin Ollers, Kosta, 1930-tal.

Dekor av växtlighet
Höjd 13,5 cm
Edvin Ollers 1888-1959.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av växtlighet
Höjd 13,5 cm
Edvin Ollers 1888-1959.

Bruksskick.

Antal besök: 1 112