SMINKBORD, design Aksel Kjersgaard, PALL, 1960-tal.

32455. SMINKBORD, design Aksel Kjersgaard, PALL, 1960-tal.

Sminkbord i palisander. Sminkbordets längd 118, bredd 43, höjd 115 cm, pall klädd i galon.

Slitage, fläckar, pall saknar en knapp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 718