WOLF REUTHER. Segel, litografi, signerad, numrerad 15/150 och daterad 66.

324521. WOLF REUTHER. Segel, litografi, signerad, numrerad 15/150 och daterad 66.

Bildstorlek: 60,5 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek: 60,5 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 251