FIGURIN i porslin, tranor, Karl Ens, Tyskland, 1900-tal.

324513. FIGURIN i porslin, tranor, Karl Ens, Tyskland, 1900-tal.

Gods med polykrom dekor
Höjd 26,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gods med polykrom dekor
Höjd 26,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 3 331