STRINGHYLLA, 3 plan och tidskrifthylla, 1900-talets mitt.

324408. STRINGHYLLA, 3 plan och tidskrifthylla, 1900-talets mitt.

Plastbeklädda gavlar höjd 77 cm, bredd 28 cm, pastbeklädd tidskrifthylla längd 78 cm, bredd 32 cm, hyllplan längd 78 cm, bredd 30 cm.

Plasten med sprickor och slitage, hyllplanen har repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 852