FINGERBORGAR, 8 st, silver, NÅLDYNA, "Svea kaffe alltid bäst", samt NÅLHUS, trä, 1900-tal.

324400. FINGERBORGAR, 8 st, silver, NÅLDYNA, "Svea kaffe alltid bäst", samt NÅLHUS, trä, 1900-tal.

Fingerborgar med varierande mönster. En fingerborg med röd sten.Totalvikt: 22,4 cm.
Nåldyna av plåt, med kaffereklam, diameter 5,5 cm.
Nålhus, trä, längd ca 13 cm.

Slitage, bucklor, nålhus med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nålhus, trä, längd ca 13 cm.

Antal besök: 1 910