BOKHYLLA, 2 sektioner, NK, 1900-talets senare hälft.

324393. BOKHYLLA, 2 sektioner, NK, 1900-talets senare hälft.

Vardera sektion med sex lösa hyllplan med möjlighet för reglerbar höjd.
Brickmärkt Triva, NK-Design, NK:s verkstäder Nyköping, Made in Sweden, NK.
Totallängd 198 cm.
Bredd 44,5 cm.
Höjd ca 210 cm.

Bruksslitage, slagmärken, repor, smuts/fläckar, en hyllplanshållare saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totallängd 198 cm.
Bredd 44,5 cm.
Höjd ca 210 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 157