FORMAR, 2 st. Flintgods, "Pyro", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

324391. FORMAR, 2 st. Flintgods, "Pyro", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Ugnsformar med diametern 18 respektive 22 cm.

Repor samt mindre formen med krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 800