MODELLTÅG PIKO och FLEISCHMANN, 2 ånglok och 10 vagnar.

32435. MODELLTÅG PIKO och FLEISCHMANN, 2 ånglok och 10 vagnar.

H0 likström.

Smärre skador och slitage. Båda loken fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 737