PARTI SILVER, 13 delar, 1800/1900-tal. Ca 440 gram.

32433. PARTI SILVER, 13 delar, 1800/1900-tal. Ca 440 gram.

Bl a Stiltonsked, sked design Sigvard Bernadotte mm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 783