GULF, stor emaljskylt, 1940-tal.

3243249. GULF, stor emaljskylt, 1940-tal.

Dubbelsidig.
Förzinkad kant.
Diameter 151 cm.

Visning: Digital
Uppställningsplats/hämtning: Forshaga
Utlämningsdag: Fredag 2 februari kl 11.00 - 15.00
För offert gällande transport av fordon kontakta: transport@auctionet.com
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK.

Smutsad, märken, rost, slitage.
Den gamla loggan.

Tema

Dennis Karlsson Collection

Gör en kostnadsfri värdering!

Dubbelsidig.
Förzinkad kant.
Diameter 151 cm.

Visning: Digital
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK.

Den gamla loggan.

Tema

Dennis Karlsson Collection

Antal besök: 2 456