VÄGGRELIEF, keramik, 1900-tal.

324320. VÄGGRELIEF, keramik, 1900-tal.

Rund form. Glaserat motiv av blomster. Signerad SO(?).
Diameter 31,5 cm.
Med två hål för upphängning samt utrustad med fjädrar på baksidan.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 31,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 585