PARTI KAFFESKEDAR, 22 st, 1800/1900-tal. Ca 336 gram.

32431. PARTI KAFFESKEDAR, 22 st, 1800/1900-tal. Ca 336 gram.

Bl a "Rosenholm".

Mindre slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bl a "Rosenholm".

Mindre slitage samt skador.

Antal besök: 707