KARTBOK, "Sverige I 32 Kartblad", utarbetad vid Generalstabens Litografiska Anstalt. 1916.

324289. KARTBOK, "Sverige I 32 Kartblad", utarbetad vid Generalstabens Litografiska Anstalt. 1916.

Albert Bonniers förlag.
Komplett.
42.5 x 32 cm.

Pärmar med slitage. Smärre veck. Papper gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Albert Bonniers förlag.
Komplett.
42.5 x 32 cm.

Antal besök: 3 507