ELSA CELSING-BACKLUND. interiör, olja på duk, signerad.

324243. ELSA CELSING-BACKLUND. interiör, olja på duk, signerad.

Ca 61 x 39 cm.

Tryckmärken i överkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 61 x 39 cm.

Tryckmärken i överkant.

Antal besök: 1 799