Verkssilver, Vikt: 82 gram. 6 Skedar, "Princess" Cesons, Göteborg, Årsstämplade: X9. Sked, Årsstämpel: L6 Sked, Årsstämpel: U8.
Ålders- och bruksslitage. En sked med monogram.