Med invändiga förgyllningar.
Silverhaltstämpel: 830, Årsstämpel: C10.
Tillverkare: Ceson
Vikt tillsammans, 186 gram
Medföljer fat i nysilver.
Ålders- och bruksslitage.
Med invändiga förgyllningar.
Tillverkare: Ceson
Vikt tillsammans, 186 gram
Medföljer fat i nysilver.
Ålders- och bruksslitage.