SLEVAR 3 st samt STRÖARE, 1800/1900-tal. Ca 214 gram.

32417. SLEVAR 3 st samt STRÖARE, 1800/1900-tal. Ca 214 gram.

Bl a svensk spets. Längd ca 17 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 784