BORDSLAMPA BOYOTTE mässing / brons.

3241612. BORDSLAMPA BOYOTTE mässing / brons.

Höjd 58cm.

Bruksslitage, repor, märken.
Ej testad, klippt kabel, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 58cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 322