324139. DESIGNFÖREMÅL, 4 delar. Bland annat Firma Svenskt Tenn, 19/2000-tal.
Ljusstake, "Liljan", Ivar Åhlenius Björk, Ystad metall.
Kandelaber, Designhouse.
Bricka, Firma Svenskt Tenn. Längd 27 cm.
Väska, Firma Svenskt Tenn.
Väska med ställvis kraftigt slitage. Hål vid knappar.
Bruksslitage.