DESIGNFÖREMÅL, 4 delar. Bland annat Firma Svenskt Tenn, 19/2000-tal.

324139. DESIGNFÖREMÅL, 4 delar. Bland annat Firma Svenskt Tenn, 19/2000-tal.

Ljusstake, "Liljan", Ivar Åhlenius Björk, Ystad metall.
Kandelaber, Designhouse.
Bricka, Firma Svenskt Tenn. Längd 27 cm.
Väska, Firma Svenskt Tenn.

Väska med ställvis kraftigt slitage. Hål vid knappar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kandelaber, Designhouse.
Väska, Firma Svenskt Tenn.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 420